Kiedy wykorzystujemy tampondruk?

Tampondruk jest bardzo przydatną techniką, ponieważ daje wiele możliwości znakowania. W przeciwieństwie do innych rodzajów nadruku, ten możemy wykorzystać, kiedy przedmiot ma nie do końca równą lub prostą powierzchnię. W sitodruku znakowanie powierzchni zaokrąglonych lub wypukłych jest praktycznie niemożliwe, natomiast tampondruk umożliwia to dzięki regulacji siły docisku. Tampondruk pozwala na znakowanie przedmiotów wykonanych z tworzyw sztucznych, ale także z drewna lub metalu.

Wielkość nadruku ma znaczenie – możliwości techniczne drukarni w Zielonej Górze

J&P Nadruki Reklamowe wykonuje w technice tampondruku znakowanie standardowe oraz nietypowe i rzadko spotykane na rynku, długie nadruki. Maksymalna długość nadruku do 15 cm.

Ten rodzaj nadruku jest idealny do znakowania np. linijek, ale też bardzo popularnych w ostatnich latach opasek odblaskowych. Na takim produkcie standardowa długość nadruku to 10 cm. Bywa problematyczna w wykonaniu, jeśli nie posiada się odpowiedniej maszyny.

J&P Nadruki Reklamowe drukuje znakowanie o długości 15 cm. Jeśli projekt składa się z 2 kolorów, ilość kompletnych nadruków to 480 na godzinę. Jeśli to tylko jeden kolor, osiągamy „prędkość” 750 szt. na godzinę.

Kiedy dłuższy tampondruk się sprawdza?

Poza wskazanymi zastosowaniami, jak druk na długich i wąskich przedmiotach, tampondruk takiego rozmiaru przyda się także, kiedy masz poziomy, długi logotyp. W technologii, którą dysponujemy bez problemu wykonasz znakowanie wybranych przedmiotów.

To co, masz dla nas jakiś nadruk? 😉

linijka z długim nadrukiem tampondruk - prezentacja mozliwości technicznych

Wszelkie znaki towarowe znajdujące się na niniejszym zdjęciu użyte zostały jedynie w celach informacyjnych, jako przykład zrealizowanego zamówienia. J&P Nadruki Reklamowe oświadcza, że nie ma żadnych szczególnych związków gospodarczych z właścicielami praw do tych znaków towarowych. Zaznacza również, że nie jest ich oficjalnym dystrybutorem.

Kategorie: o nadrukach