Skrobaczki do szyb - najbardziej przydatny zimowy gadżet!

Zima w naszym klimacie bywa mniej lub bardziej sroga. Jednak w każdym wariancie potrafi zrobić o poranku nie małą niespodziankę, kiedy samochód pozostawimy poza garażem. Każdemu kierowcy zdarzyło się załamać ręce, widząc przednią szybę auta o poranku, kiedy spóźniony wyszedł na spotkanie lub do pracy.

 

Właśnie dlatego najlepszym gadżetem na jesienno-zimowy okres, jakim możesz obdarować swojego klienta - kierowcę są skrobaczki do szyb. Nadrukuj swoje logo, a klient zawsze z wdzięcznością pomyśli o Tobie, kiedy uratujesz jego poranną punktualność!

Jak znakujemy skrobaczki?

Skrobaczki do szyb są zwykle wykonane z tworzywa sztucznego. Nadruki na nich wykonujemy techniką sitodruku (sitodruk płaski) lub tampondruku, dzięki czemu nawet w przypadku wypukłej powierzchni możemy bardzo dobrze spasować kolory i wykonać idealny nadruk. To ważne, ponieważ wręczając gadżet Twoim klientom chcesz, aby zawsze kojarzyły się z Tobą. Jeśli z Tobą to tylko pozytywnie.

Czy można zastąpić skrobaczki do szyb?

Pomysłów jest wiele. W chwilach desperacji, kiedy nie można odjechać, ponieważ szybę pokrywa cienka aczkolwiek uciążliwa warstwa lodu, wyobraźnia podpowiada przeróżne wyjścia z sytuacji. Najciekawszym zasłyszanym rozwiązaniem jest plastikowa karta, którą znajdziesz w portfelu. Mało poręczne, raczej jednorazowe rozwiązanie. Wymaga dużo siły, ponieważ powierzchnia narzędzia jest bardzo mała. Mechanika niestety nie ma tu zastosowania jak np. w skrobaczkach o większej powierzchni albo tych z rączką. A jeśli w portfelu nie masz  żadnych kart rabatowych, a jedynie płatnicze, to jeszcze bardziej nie polecamy. Za dużo zachodu później z wyrabianiem nowej karty.

Proponujemy skorzystać ze sprawdzonych rozwiązań, które wykorzystywać można przez cały sezon (a czasem i kilka), a dzięki sprawdzonej i przemyślanej konstrukcji szybko pozwolą doprowadzić przednią szybę do stanu używalności.

Zapytaj nas o skrobaczki do szyb!

    Zapoznaj się z Polityką prywatności J&P Nadruki Reklamowe. Wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych, abyśmy mogli odpowiedzieć na Twoje pytanie.

    Chcesz otrzymywać od nas informacje o promocjach, rabatach i ofertach specjalnych? Potrzebujemy Twojej dobrowolnej zgody na przesyłanie informacji marketingowych.