Twoje dane są dla nas cenne, ponieważ dzięki nim możemy się z Tobą komunikować. Jeśli wyrazisz zgodę na wykorzystywanie ich w celach marketingowych, będziemy mogli wysyłać Ci informacje o naszych promocjach i nowych ofertach. Nie spamujemy, mailing przygotowujemy najczęściej raz w miesiącu. Twoje dane są u nas bezpieczne – szczegóły znajdziesz w polityce prywatności, a skrót najważniejszych informacji pod formularzem zgody na przetwarzanie danych.

Zostańmy w kontakcie! Wypełnij formularz.

  Chcesz otrzymywać od nas informacje o promocjach, rabatach i ofertach specjalnych? Potrzebujemy Twojej dobrowolnej zgody na przesyłanie informacji marketingowych.

  Zapoznaj się z Polityką prywatności J&P Nadruki Reklamowe a następnie wyraź zgodę na wysyłanie informacji marketingowych.

  .

  Jak przetwarzane są Twoje dane osobowe?

  Administratorem Twoich danych osobowych jest J&P Nadruki Reklamowe z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Sulechowska 4a, hala 19, 65-119 Zielona Góra.

  Wszelkie pytania związane z przetwarzaniem przez nas Twoich danych możesz kierować pod specjalny adres e-mail: dane.osobowe@jandp.pl

  Podane przez Ciebie dane osobowe, a dokładnie adres e-mail, przetwarzane będą w celach marketingowych i promocyjnych dotyczących usług oferowanych przez nas. Działamy na podstawie Twojej zgody.

  • Nikomu nie przekażemy Twoich danych.
  • Twoje dane będziemy przechowywać do czasu wycofania Twojej zgody.
  • Masz zawsze prawo dostępu do danych, możesz je sprostować. Możesz też zawsze sprzeciwić się przetwarzaniu przez nas Twoich danych lub zażądać ich usunięcia.
  • Jeśli chcesz, przeniesiemy Twoje dane do innego podmiotu.
  • Masz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  • Podanie przez Ciebie danych nie wynika z żadnego obowiązku prawnego – jest dobrowolne. Pozwoli nam na informowanie Cię o okazjach i promocjach.
  • W odniesieniu do Twoich danych nie następuje zautomatyzowane podejmowanie decyzji (profilowanie).