Coraz więcej osób poszukuje alternatyw dla jednorazowych plastikowych butelek. To efekt rosnącej świadomości problemu zaśmiecania świata plastikiem. Ludzie poszukują rozwiązań pozwalających ograniczyć produkcję odpadów. Wykluczenie plastiku z codziennego życia jest niestety bardzo trudne, ale można znacząco zredukować jego produkcję.

Ogranicz jednorazowe produkty z plastiku

Codzienne wybory podejmowane świadomie pozwolą na ograniczenie produkcji odpadów. Rezygnując z plastikowych słomek czy jednorazowych sztućców robimy krok w dobrą stronę. Do niedawna trudnym do rozwiązania tematem dla wielu osób była woda w jednorazowych butelkach. Osoby, które często przemieszczają się i prowadzą aktywny styl życia mogą mieć problem z rezygnacją z takiego sposobu transportu wody. Zwłaszcza w okresie wakacyjnym, kiedy temperatury są coraz wyższe.

Butelki na wodę wielokrotnego użytku

Zamiast kupować wodę butelkowaną można zaopatrzyć się w butelki wielokrotnego użytku. Są one także wykonane z tworzywa sztucznego.

Butelki na wodę wielokrotnego użytku mogą służyć Ci bardzo długo, dzięki czemu aktywnie przyczyniasz się do zmniejszenia ilości odpadów plastikowych. Stanowią doskonałą alternatywę dla wody butelkowanej ze sklepu. Można napełniać je z publicznych dystrybutorów lub bezpośrednio z kranu. Jeśli jakość wody tego wymaga, warto zaopatrzyć się w filtry do wody, dzięki którym jej smak i jakość pozostaną na satysfakcjonującym Cię poziomie.

Butelki na wodę wielokrotnego użytku jako gadżet to propozycja nie tylko dla marek, które w swoim systemie wartości posiadają troskę o środowisko naturalne. Jest to pomysł dla każdej firmy, która chce dostarczyć swoim klientom gadżet nie tylko wpisujący się w aktualne trendy, ale też praktyczny i chętnie wykorzystywany. Sprawdź nasze propozycje produktów w kategorii: butelki na wodę, które dostępne są także w wersji z nadrukiem. Nadruk wykonujemy w naszej drukarni.

Nadruk dookoła butelki

W drukarni J&P przygotowujemy standardowe nadruki płaskie, ale także nadruki wokół gadżetów takich jak butelki i długopisów w kształcie cylindrycznym. Możemy wykonać nadruk na każdej części powierzchni, która zostanie wybrana przez naszego klienta. Może to być znakowanie płasko umieszczone na jednym z boków butelki lub bidonu, jak również nadruk dookoła butelki. Obwód nadruku okrągłego można umieścić maksymalnie na 270 stopniach okrągłej powierzchni.

Nie tylko butelka – torby na zakupy

Poza butelkami na wodę elementem, na który zwraca się ostatnio uwagę, są torby na zakupy.
Jeśli chcesz promować i wspierać proekologiczne postawy Twoich klientów, zaproponuj im przydatne gadżety, ułatwiające wytrwanie w postanowieniach związanych z ochroną środowiska. Dostępne torby na zakupy znajdziesz tutaj: torby z nadrukiem.

butelki na wodę wielokrotnego użytku

Kategorie: o nadrukach