Profesjonalna drukarnia tekstylna J&P Nadruki Reklamowe

Drukarnia tekstylna: nadruki metodą sitodruku na odzieży i torbach

Profesjonalna drukarnia tekstylna J&P w swoim parku maszynowym posiada specjalistyczną karuzelę do sitodruku tekstylnego. Sitodruk na tekstyliach ma swoje korzenie w starożytnych Chinach i Japonii. Tkaniny były pierwszym tworzywem ozdabianym nadrukami. Dziś sitodruk na tekstyliach jest najpopularniejszą metoda znakowania takich produktów. Do wykonania nadruku na tkaninie konieczne jest użycie specjalne farby tekstylnej, która ma inne właściwości niż farba używana do art. plastikowych czy drewnianych.

Nadruki na torbach i tekstyliach

Drukarnia tekstylna J&P realizuje nadruki na koszulkach polo, t-shirtach, bluzach, torbach na zakupy, torbach reklamowych i innych tekstyliach. Doświadczenie i precyzja pozwalają nam na realizację trudnych wielokolorowych nadruków. Doświadczeni drukarze pracujący z tekstyliami od wielu lat odpowiednio dobiorą rodzaj, kolor i gęstość farby, aby Twój nadruk był czytelny, trwały i wyglądał atrakcyjnie.

Zastosowanie nadruków na tekstyliach

Zastosowanie nadruków tekstylnych nie ma ograniczeń - sprawdzają się w pracy i w życiu codziennym. Wykorzystanie nadruku tekstylnego jest tak powszechne, ponieważ znakowane materiały mogą być wykorzystywane tak latem jak i zimą, we wnętrzach oraz na zewnątrz budynków.

Nadruki tekstylne najczęściej widuje się na torbach i t-shirtach. Nie są to jedyne możliwości wykorzystania tej techniki znakowania. Warto pamiętać o nich w przypadku nadruków na odzieży roboczej oraz znakowania odzieży BHP. Jeśli pracownicy realizują swoje zadania poza siedzibą swojej firmy, a ich praca nie wymaga anonimowości i efektu zaskoczenia -  zawsze powinni mieć oznakowaną odzież, aby budować świadomość marki firmy. Jeśli wykonują zadania na świeżym powietrzu, często w pobliżu szos i ulic - odzież odblaskowa z nadrukiem spełni dodatkową funkcję. Nie tylko będzie promować firmę ale zwiększy poziom bezpieczeństwa jej pracowników.

Szukasz nadruku na tekstyliach?

Zrobimy wszystko, aby wyczerpująco odpowiedzieć na Twoje pytanie dotyczące druku na tekstyliach i doboru produktów, na których możesz wykonać nadruk. Zanim wypełnisz formularz, koniecznie przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

    Zapoznaj się z Polityką prywatności J&P Nadruki Reklamowe. Wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych, abyśmy mogli odpowiedzieć na Twoje pytanie.

    Chcesz otrzymywać od nas informacje o promocjach, rabatach i ofertach specjalnych? Potrzebujemy Twojej dobrowolnej zgody na przesyłanie informacji marketingowych.