Wspieramy marketing nadrukami wysokiej jakości

Doświadczenie na rynku nadruków reklamowych zdobywaliśmy przez kilkanaście lat, od 2011 roku działamy pod własną marką J&P. Jako drukarnia od początku stawiamy na wysoką jakość nadruków, dlatego używamy sprzętu polskiej produkcji i wysokiej jakości farb. Wspieramy branże marketingową wykonując trwałe nadruki i dostarczając oznakowane torby reklamowe, gadżety, długopisy i wiele więcej dla agencji reklamowych oraz działów marketingu.

Wszelkie znaki towarowe znajdujące się na niniejszym zdjęciu użyte zostały jedynie w celach informacyjnych, jako przykład zrealizowanego zamówienia. J&P Nadruki Reklamowe oświadcza, że nie ma żadnych szczególnych związków gospodarczych z właścicielami praw do tych znaków towarowych. Zaznacza również, że nie jest ich oficjalnym dystrybutorem.

Sitodruk w nadrukach reklamowych

Sitodruk jest jedną z najpopularniejszych technik drukarskich w obszarze nadruków reklamowych. Nasza drukarnia wykonuje sitodruk na długopisach, sitodruk płaski oraz sitodruk na tekstyliach.

W tej technice nadruk wykonuje się farbą, wykorzystując maszynę z naświetlonym sitem. Sitodruk polecany jest do wykonywania nadruków na artykułach takich jak torby, koszulki, piłki plażowe itp., jak również do nadruków na artykułach płaskich z różnego tworzywa. Stosuje się go także do nadruków wokół walcowatych przedmiotów, na tworzywach takich jak plastik czy drewno.

Dzięki temu, że technika ta umożliwia nadruk niemal dookoła, w zakresie 360°, bardzo często z wykorzystaniem sitodruku wykonywane są nadruki na długopisach.

Sitodruk pozwala wykonywać nadruki "na okrągło" i to nie tylko w jednym ale w wielu kolorach. Przy sitodruku konieczne jest wcześniejsze przygotowanie filmu, nazywanego też kliszą, co uwzględniane jest w wycenie przygotowania produkcji. Aby zoptymalizować cenę zamówienia najlepiej zamówić raz większą ilość gadżetów z nadrukiem, niż kilka razy małe ilości. Przy większej ilości koszt przygotowania nadruku dzielony jest na wszystkie nadruki i ostateczna cena okazuje się dużo atrakcyjniejsza.

Tampodruk i znakowanie laserowe

Tampondruk jest drugą bardzo popularną techniką nadruku na gadżetach i artykułach reklamowych, z jakiej korzysta drukarnia J&P Nadruki Reklamowe. Tak jak sitodruk, jest to nadruk farbą, ale do jego wykonania stosuje się inny rodzaj maszyn. Tampondruk wykorzystuje się wtedy, kiedy kształt przedmiotu jest nieregularny lub powierzchnia, na której ma powstać nadruk, nie jest idealnie równa. W takich sytuacjach jest to najlepsza technika nadruku. Tampondruk również wymaga przygotowania filmu.


Grawer (znakowanie laserowe) -
Zapewniamy także znakowanie laserowe, określane często jako grawer. Wykonywane przez nas znakowanie jest precyzyjne i dokładne, nie ma w tym przypadku minimalnej ilości sztuk w realizowanym zamówieniu. Grawerowanie laserowe może być wykonane np. na długopisach metalowych, ale też na innych eleganckich gadżetach.

Połączenie doświadczenia, rozbudowanego parku maszyn drukarskich i wieloletniej działalności w branży nadruków reklamowych, przede wszystkim związanej z nadrukami to gwarancja wysokiej jakości realizowanych usług.

Masz pytanie? Zadaj je nam!

Zrobimy wszystko, aby wyczerpująco odpowiedzieć na Twoje pytanie. Zanim wypełnisz formularz, przeczytaj naszą Politykę Prywatności

    Zapoznaj się z Polityką prywatności J&P Nadruki Reklamowe. Wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych, abyśmy mogli odpowiedzieć na Twoje pytanie.

    Chcesz otrzymywać od nas informacje o promocjach, rabatach i ofertach specjalnych? Potrzebujemy Twojej dobrowolnej zgody na przesyłanie informacji marketingowych.