Długopisy reklamowe

Długopisy reklamowe, czyli bestseller wśród gadżetów

Długopisy reklamowe są jednym z najpowszechniej spotykanych artykułów z nadrukiem. Może na nich być tylko logo, ale powierzchnia jest wystarczająca także aby zamieścić dane kontaktowe.

Długopisy z nadrukiem w każdym biurze

Długopisy są w każdym biurze. Nawet firmy, które większą część budżetów reklamowych kierują w stronę cyfrowych form promocji, standardowo mają w swoich firmach długopisy reklamowe z  nadrukowanym logo. Mimo, że popularne od lat, spełniają swoją funkcję. Stanowią dopełnienie komunikacji wizualnej firmy.  Są elementem kompozycji, którego brak od razu rzuca się w oczy. Wyobraź sobie, że Twoi pracownicy w firmie posługują się długopisami z nadrukami innych firm. Nie musi to być konkurencja. Mogą po prostu być to wyroby piśmiennicze innych organizacji. Nie chciałbyś aby Twoi klienci to zauważyli, prawda? A tym bardziej aby otrzymali tak znakowany długopis do podpisania zamówienia.

Niski koszt użytecznego gadżetu

Długopisy z nadrukami to nie duży wydatek, dlatego jeśli dbasz o wizerunek firmy, nawet przy niewielkim budżecie możesz zaopatrzyć w nie swoich pracowników i wszystkich klientów, którzy wychodzą z siedziby firmy.

Wyświetlanie 1–16 z 17 wyników